Ciel de Velours Grande Reserve 2023
€10,50 €9,75 Uitverkocht
- Per fles bestellen
- Voor 16:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
- Gratis verzending in
vanaf € 60,00 (anders € 7,50)
Over de wijn
Ciel de Velours Grande Reserve is een orde wijn uit de Pays d'Oc, een wijnregio in het zonnige zuiden van Frankrijk. De Ciel de Velours Rouge wordt gemaakt van laat geoogste Marselan druiven. Wanneer de vergisting heeft plaatstgevonden rijpt deze Ciel de Velours rode wijn nog een aantal maanden in eikenhouten vaten. Dit zorgt voor een intense, karaktervolle wijn.
Proefnotitie
Ciel de Velours Grande Reserve heeft rijke aroma's van donker fruit, zoals bramen, pruimen en bessen. Op de achtergrond wat tonen van eikenhout en specerijen. In de mond is de Ciel de Velours rood soepel en sappig, uitmondend in een warme, lange afdronk.
Wijn & Spijs
Ciel de Velours Grande Reserve smaakt heerlijk op zichzelf, maar ook bij gegrild vlees (BBQ), stoofschotels en gekruid lamsvlees.